Yapıpedia

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

Yapıpedia

Yapıpedia, Türkiye’nin en yenilikçi ve en geniş yapı rehberi olma özelliğini taşıyor. Yapıpedia ekibi ile ilk tanıştığımızda vizyonları ve gerçekleştirmek istediklerinden çok etkilenmiştik. Türkiye’de yapı sektöründe tekelleşmiş bazı firmaların sunduğu ücretli ve yüksek fiyatlı ürün ve hizmet listeleme hizmetlerinin aksine Yapipedia.com, sektöre getirdiği yeni soluk ile ücretsiz ürün ekleme özelliği ile öne çıkıyor.

İlk toplantılarımızda kullanıcı deneyimi yüksek, sürekli yenilenen içeriklerin olacağı, kullanıcıların kendilerinin ürün ve hizmetlerini ücretsiz olarak gönderebilecekleri bir platform oluşturma fikri ile işe başladık. Bu anlamda site hızı ve buna bağlı olarak özellikle Google aramalarında üst sıralarda olmarıyla ilgili isteklerine odaklandık. Web sitesinin tüm yapısını SEO’ya uyumlu olarak geliştirdik.

Aldığımız sonuçlar ise mükemmeldi. Sıfırdan başladığımız noktadan hiç reklam yapmadan tamamen organik olarak sitenin trafiğini yükseltmeye başladık. Yapıpedia ekibi ise harika ve verimli içerikler üreterek bu başarılarıyı gerçekleştirmemizde bize büyük katkı sağladılar. Aşağıdaki grafikte göreceğiniz üzere her geçen gün kendini geliştiren ve trafiğini organik olarak artıran Yapıpedia başarısını sürekli tutmaya devam ediyor.

Yapipedia.com 12 Aylık Trafik Gelişimi
Yapipedia.com 12 Aylık Trafik Gelişimi

Bugün geldiğimiz noktada ORGANİK aramalarda çok yüksek yerler elde ediyorlar. Sektörde çok büyük oyunların olduğu jenerik kelimelerde dahi Yapıpedia ilk sırada yer buluyor. Her gün yaptığımız geliştirmeler ve iyileştirmelerle Yapipedia.com’u bir çok aramada üst sıralarda tutmaya devam ediyoruz.

Asmolen Anahtar Kelime Aramasında Yapıpedia'nın Konumu
Asmolen Anahtar Kelime Aramasında Yapıpedia’nın Konumu

Yapıpedia ekibinin isteklerini gerçekleştirmede en uygun ve verimli çözümleri ortak aldığımız kararlar ve aksiyonlarla devam ettiriyoruz. Sosyal medya ve kreatif çalışmaları birlikte yürüttüğümüz partnerimiz Fikirmodun da Yapıpedia üzerindeki etkisi çok büyük oluyor. Kullanıcıların siteye gelmesi işin çok önemli bir kısmı fakat gelen ziyaretçilerin sitede vakit geçirmesi ve daha fazla kalması da bu başarının sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Yapıpedia’da iyi yaptığımız şeylerden biri de kreatif anlamda ziyaretçilerin isteklerine cevap verebiliyor olmamızdır.

Sizde Yapıpedia gibi başarılı olmak isterseniz projelerinizde bizimle çalışmak için bu linki kullanarak iletişime geçebilirsiniz.