Renker Yapı

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

Renker Yapı

renker yapı web sitesi

RENKER Yapı, 2000 yılında seramik ithalatı ve toptan satış yapmak üzere kurulmuştur. Bu tarihten itibaren yoluna, banyo ve mutfak alanlarında sunduğu yapı çözümleriyle devam etmiştir. Yurt genelindeki seçkin firmalarla sağlanan anlaşmalarla banyo ve mutfaklara, yenilikçi ve tasarım odaklı bir hizmet vermeyi amaçlamıştır. 2018 yılından itibaren İstanbul Anadolu Yakası’nın Kadıköy ilçesi, Erenköy Mahallesi Ethem Efendi Caddesi’nde hizmet vermeye başlamıştır.

Renker Yapı, yeni konsept mağazasının açılışıyla birlikte, yeni konsept bir web sitesi açılışı da yapmak istiyordu. Bu noktada bizimle iletişime geçtiler ve web sitesinin planlamasını yapmaya başladık. Yaptığımız görüşmeler sonucunda, Renker Yapı yeni hedefleri ve kurumsal yapısı doğrultusunda, detaylı bir çalışma ile web sitesinin ilk taslak versiyonunu onlara sunduk. Bu versiyon üzerinden, yorumlarını ve eleştirilerini alarak web sitesi yayınlanabilir hale getirdik. Bu aşamadan sonra ise SEO ve gerekli iyileştirme çalışmalarına başladık.

Sonuçta açılan mağaza gibi modern ve işlevsel bir web sitesi ortaya çıktı. Web sitesine ulaşmak için www.renkeryapi.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Siz de Renker Yapı gibi modern ve işlevsel mobil uyumlu bir web sitesi tasarlatmak isterseniz, bizime bu linkten iletişime geçebilirsiniz.