Play4Math

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

Play4Math

Play4Math, dört işlem matematik öğrenimini oyunlaştıran, zihinden dört işlem yaptırırken hesaplama yeteneklerini geliştiren ve oynarken de çok eğlendiren bir kart oyunu firmasıdır.

Play4Math ekibiyle, 5+ çocuklar ve ailelerine yönelik geliştirdikleri dört işlem matematik kart oyunu ürünleri için mobil uyumlu bir web sitesi ihtiyacı üzerine görüştük. Özellikle mobil kullanımın son yıllardaki hızlı artışı nedeniyle ve satışlarını instagram üzerinden yapmak istemeleri sebebiyle www.play4math.com‘un mobil uyumlu bir şekilde yapılması bu projede çok önemliydi.

Müşterimizin isteklerine göre planladığımız web sitesi tasarım aşamasına geçtik. 5+ çocuklar ve ailelerini hedefleyen bir web sitesi olacağından, web sitesinde kullandığımız tüm renkler ve yazı fontları da bu yönde özenle seçildi. Kullanıcı deneyimini üst seviyede tutarak sade ama modern bir web sitesi hazırladık.

Play4Math web sitesinin bir diğer amacı ise B2C yanında, Play4Math ürünlerini satacak kırtasiye gibi yerlerin de ürün hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmesi gerekiyordu. Bu anlamda B2B özelinde de detaylı açıklamaları siteye ekledik. Sitenin esnek yapısı sayesinde gelecekte yapılacak her türlü güncelleme ve geliştirmeye de olanak sağladık.

Sonuç olarak çok keyifli bir site hazırlandı ve yayına alındı. Siz de bu tarz bir site tasarımı yaptırmak isterseniz bizimle bu linkten iletişime geçebilirsiniz.