Lavanta Hotel

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

Lavanta Hotel

Taksim’de bulunan Lavanta Hotel, çoğunlukla yurt dışından gelen misafirleri ağırlamayı amaçlamış bir butik otel işletmesidir. Otel işletmecileri ile yaptığımız görüşmelerde online reklamlara daha az kaynak ayırarak, daha kalıcı ve daha sürdürülebilir rezervasyonlar alabilmeleri için arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmaları talepleri üzerine değerlendiremelerde bulunduk.

İlk olarak Lavanta Hotel’in web sitesinde gerekli iyileştirmeleri ve geliştirmeleri planladık. Bunu takip eden süreçte lavantahotel.com‘da SEO uyumluluk güncellemelerini ilerlettik ve bu sırada anahtar kelimeleri belirledik. Belirlenen anahtar kelimelere göre de SEO yapısını inşa ettik. Meta başlık, açıklama ve düzenlerini de düzenleyerek SEO’nun ilerlemesine vakit verdik.

Sonuçlar harikaydı! Özellikle aşağıda görüldüğü şekilde ‘Best Budget Hotel in Taksim‘ arama sorgusunda; hotels.com, telegraph.co.uk gibi SEO anlamında çok güçlü sitelerin üzerine sonuçlar aldık.

Lavanta Hotel, 'Best Budget Hotel in Taksim' Arama Sorgusu Sonuçları
Lavanta Hotel, ‘Best Budget Hotel in Taksim’ Arama Sorgusu Sonuçları

Lavanta Hotel ile birlikte yaptığımız bu çalışmada çok etkili bir arama motoru optimizasyonu çalışması yaptık ve otel %36 daha fazla rezervasyon almaya başladı.

Sizde marka ve hizmetleriniz için etkili arama motoru optimizasyonun (SEO) hizmeti almak için bizimle bu linki kullanarak iletişime geçebilirsiniz.