İnternet Günlüğü

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

İnternet Günlüğü

internet gunlugu ana sayfa görüntüsü

İnternet Günlüğü web sitesi gündem, pazarlama, teknoloji, dijital pazarlama ve trendlere dair içerik üreten bir web platformudur. İnternet Günlüğü fikri ilk olarak tamamen pazarlama segmentine yönelik olması düşünülen bir oluşumdu. Fakat segmentin kısıtlı olması nedeniyle yaptığımız görüşmelerle birlikte bize danışan site sahiplerine pazarlama ile bağlantılı segment geliştirme çalışmaları önerdik. Dünyadaki modern örnekleri değerlendirdik ve ortaya çıkan sonuçla gurur duyuyoruz. İnternet Günlüğü temiz kullanıcı deneyimi sağlayan fresh bir yapı ile oluşturuldu.

Bidigital olarak internetgunlugu.com‘a daha ufak bir fikirken dahil olduk ve IG ekibinin başarmak istediklerinde yol gösterici bir rol oynadık. Sitenin tüm yapısını tamamen arama motorlarına uyumlu olarak bir şekilde inşa ettik. Kullanılan tema, yazı tipleri, kategoriler, etiketler ve yazım biçimleri de buna uygun şekilde şartlandırıldı. Tabi ki WordPress’in sağladığı esneklik ile birlikte her zaman geliştirilebilir bir yapı ortaya çıktı.

İnternet Günlüğü daha çok yeni bir oluşum olmasına rağmen içeriklerinin kalitesi ve sürekli güncellenmesi ile birlikte Google Adsense’ten de onay aldı. Bu anlamda IG ekibi yakın zamanda site trafiği arttırarak gelir de elde edebilir bir noktaya geldi. IG ekibi ile birlikte responsive web sitesi tasarımı ardından SEO, içerik üretimi ve Google danışmanlığı bağlamında çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.

Sizde projelerinizde IG ekibi gibi başarılı sonuçlar elde etmek ve sürdürülebilir bir işletme olmak isterseniz bizimle bu linkten iletişime geçebilirsiniz.