Design Statik

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

Design Statik

Design Statik, mühendislik ve proje hizmetleri sunan bir müşavirlik firmasıdır. Yenilikçi hizmet ve proje çözümleriyle müşterilerine en optimum statik projeleri sunmayı amaçlayan Design Statik, bu vizyonunu ortaya koyacak modern ve responsive (mobil uyumlu) bir web sitesi için bizimle iletişime geçti.

Design Statik ekibinin lideri İnşaat Mühendisi Mustafa Kaya ile yaptığımız görüşmeler sonucunda aldığımız brieflerde, Design Statik için en fonksiyonel ve kullanıcı dostu web sitesi tasarımı için alternatifler sunduk.

Alternatifler içinden seçilen sade ve işlevsel olarak özelleştirilmiş bir WordPress teması ile işe başladık. Özellikle hizmet verilen ve hazırlanan projeler için bir portföy sunumu şeklinde güncel referansların paylaşılmasını istendiği için, tamamen buna özel bir yapı oluşturuldu. Bu sayede Design Statik ekibi, kolay ve hızlı bir şekilde projelere ait bilgileri, görselleri ve çizimleri siteye ekleyebileceklerdi.

Sonuç olarak tam istenilen şekilde bir web sitesi sunduk. Üstelik site %100 SEO uyumlu olarak hazırlandığı için organik aramalarda da Design Statik hızlı bir yer elde etti. Doğru eklentilerin kurulması ve ayarların yapılması sayesinde site çok hızlı açılıyor ve bu da gelen trafiğe doğrudan katkı sağlıyor.

Siz de Design Statik gibi modern ve işlevsel bir web sitesi isterseniz bizimle bu linkten iletişime geçebilirsiniz.