Cobiax Middle East

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

Cobiax Middle East

cobiax middle east web sitesi

Cobiax Middle East – Responsive Web Tasarımı & SEO

Cobiax Middle East, yenilikçi inşaat sistemleri ve çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir ticaret ve üretim şirketidir. Özellikle ağırlık azaltma, malzeme optimizasyonu, maliyet azaltma ve inşaat hızını artırma gibi değer mühendisliği çözümleri sunan sistemlere odaklanmıştır.

Konseptten proje teslimine kadar proje yaşam döngülerinde müşterilerine daha fazla verimlilik sağlayan Cobiax Middle East, yenilikçi inşaat teknolojileri ve geliştirilmiş verimlilikler sayesinde, sunduğu hizmetlerle müşterileri için yeni olasılıkların kilidini açmayı kendine misyon edinmiş bir firmadır. CME’nin uzun yıllardır sunduğu bu hizmetlerin yanında müşterilerinin dijital anlamda ürün ve hizmetlerine kolayca ulaşmalarını sağlamak için bir dijital dönüşüm sürecine girmişti. Bu noktada hem Londra hem de İstanbul ekibimiz CME ile verimli bir projenin temellerini atmak için bir araya geldi.

2019 yılının Ekim ayında başlayan projelendirme süreci ile birlikte sıfırdan mobil uyumlu bir web sitesi projesini başlatmış olduk. Hedeflere uygun tema seçimi ile başladığımız süreç CME’nin sürekli kendini yenileyecek olan projeler sayfasıyla genişledi. CME’nin özellikle orta doğu pazarına sunmuş olduğu hizmetler nedeniyle anahtar kelime seçimleri, web sitesindeki renkler ve gelecek için kurgulanmış planlar doğrultusunda cobiaxmiddleeast.com web sitesini geliştirdik.

Cobiax Middle East Google.ae Arama Sonucu
Cobiax Middle East Google.ae Arama Sonucu

Cobiax Middle East bir kaç farklı firmanın ürünlerinin ticaretini yaptığını için her biri ayrı ayrı bir açılış sayfası olacak şekilde tüm sayfaları inşa ettik. Bu anlamda arama motoru optimizasyonu (SEO) uyumlu bir yapı üzerinde tüm süreci kurguladık. Google.ae üzerinden yapılan aramalarda sonuçlar ve Google Business gibi çözümler sunduk.

Geldiğimiz noktada CME ekibinin ihtiyaçlarına tamamen cevap verebilecek esnek ve sürdürülebilir bir web sitesi tasarladık. CME ile dijital pazarlama çalışmalarımız devam ediyor ve özellikle lead kazanımı anlamında çalışmalar yapıyoruz.


Responsive web sitesi projeleriniz için sizde cobiaxmiddleeast.com gibi işlevsel ve uyumlu bir web sitesi çalışması için bizimle bu linkten iletişime geçebilirsiniz.