Central Point Fitness

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

Central Point Fitness

Central Point Fitness, Ataşehir’de bulunan bir spor ve fitness merkezidir. Central Point Fitness daha fazla müşteri çekebilmek ve müşterilerden kayıt alabilmek için Google Ads reklamları vermek için bizimle iletişime geçti.

Central Point Fitness’ın Google Ads reklamları ile yapmak istediği şey telefon aramaları almaktı. Bu noktada etkili bir Google Ads kampanya yapısı oluşturduk. 6-7 farklı kategoride spor ve fitness hizmeti sunmaları nedeniyle, kampanyanın ağaç yapısı tamamen bu şekilde hazırlandı. Bu sayede ilgili arama ve tıklamalara ilgili sayfaların gösterilmesi sağlanarak, reklam performansları da arttırıldı.

Yaklaşık 2-4 aylık dönem içerisinde ekran görüntüsünde görüleceği şekilde bir maliyet/performans sunduk. Gösterimler, tıklamalarla paralel performans gösterdi.

Central Fitness Point Google Ads Performansı
Central Fitness Point Google Ads Performansı

CPF’ın ana hedefi telefon aramaları almak olduğu için, Google Ads reklamlarında telefon uzantılarını aktif olarak kullandık. Bu sayede 2-4 arası günlük arama alan Central Fitness Point, Google Ads reklamlarıyla birlikte günlük 10-14 aramaya ulaştı.

Central Point Fitness Ataşehir’de bulunduğu için tamamen lokasyon bazlı bir kampanya yapıldı. Bu sayede hedef kitle daraltıldı ve sadece hizmet verilen bölgeye reklamlar gösterilmiş oldu. Bunun sonucunda da gelen aramaların yüksek oranda müşteriye dönüşmesi sağlandı.

Siz de Google Ads kampanyaları ile daha fazla müşteri çekmek, yeni müşteriler kazanmak ve bilinirlik artırmak için bizimle bu linkten iletişime geçebilirsiniz.