İşler

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital pazarlama ajansı

Dijital Pazarlama Ajansı Nedir ve Ne İşe Yarar?

Dijital pazarlama ajansı nedir, dijital pazarlama ajansı ne işe yarar veya dijital pazarlama ajansı ne yapar gibi bir çok soru Google’da dijital pazarlama aramasından sonra en çok aranan konuların başında geliyor. Bu yazımızda dijital pazarlama ajansı nedir, Şirketler için bir dijital pazarlama ajansı ne yapar ve dijital pazarlama bir işletmeye nasıl katkı sağlar sorularını yanıtlamaya…
Read more

Central Point Fitness

Central Point Fitness, Ataşehir’de bulunan bir spor ve fitness merkezidir. Central Point Fitness daha fazla müşteri çekebilmek ve müşterilerden kayıt alabilmek için Google Ads reklamları vermek için bizimle iletişime geçti.

Design Statik

Design Statik, mühendislik ve proje hizmetleri sunan bir müşavirlik firmasıdır. Yenilikçi hizmet ve proje çözümleriyle müşterilerine en optimum statik projeleri sunmayı amaçlayan Design Statik, bu vizyonunu ortaya koyacak modern ve responsive (mobil uyumlu) bir web sitesi için bizimle iletişime geçti.

renker yapı web sitesi

Renker Yapı

Renker Yapı, yeni konsept mağazasının açılışıyla birlikte, yeni konsept bir web sitesi açılışı da yapmak istiyordu. Bu noktada bizimle iletişime geçtiler ve web sitesinin planlamasını yapmaya başladık.

Play4Math

Play4Math ekibiyle, 5+ çocuklar ve ailelerine yönelik geliştirdikleri dört işlem matematik kart oyunu ürünleri için mobil uyumlu bir web sitesi ihtiyacı üzerine görüştük.

cobiax middle east web sitesi

Cobiax Middle East

CME ekibinin ihtiyaçlarına tamamen cevap verebilecek esnek ve sürdürülebilir bir web sitesi tasarladık. CME ile dijital pazarlama çalışmalarımız devam ediyor ve özellikle lead kazanımı anlamında çalışmalar yapıyoruz.

internet gunlugu ana sayfa görüntüsü

İnternet Günlüğü

Dünyadaki modern örnekleri değerlendirdik ve ortaya çıkan sonuçla gurur duyuyoruz. İnternet Günlüğü temiz kullanıcı deneyimi sağlayan fresh bir yapı ile oluşturuldu.

Lavanta Hotel

Sonuçlar harikaydı! Özellikle aşağıda görüldüğü şekilde ‘Best Budget Hotel in Taksim’ arama sorgusunda; hotels.com, telegraph.co.uk gibi SEO anlamında çok güçlü sitelerin üzerine sonuçlar aldık.

Yapıpedia

Bugün geldiğimiz noktada ORGANİK aramalarda çok yüksek yerler elde ediyorlar. Sektörde çok büyük oyunların olduğu jenerik kelimelerde dahi Yapıpedia ilk sırada yer buluyor. Her gün yaptığımız geliştirmeler ve iyileştirmelerle Yapipedia.com’u bir çok aramada üst sıralarda tutmaya devam ediyoruz.