MailerLite Türkiye

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

NEDEN MAILERLITE?

İnsanlar genellikle neden Lite dediğimizi soruyorlar. Lite ismimizin bir parçası değil, bizim düşünce tarzımız!

Sözlük, Lite’ı “Belirli bir şeyin daha basit veya daha az zorlayıcı bir sürümünü ifade etmek” olarak tanımlar. Gelişmiş özellikler sunarken karmaşıklığı ortadan kaldıran müşteri dostu bir yaklaşıma inanıyoruz.
MailerLite’da yaptığımız her şey, karmaşık görevler için sezgisel çözümler sunmak üzere tasarlanmıştır. İşte bu şekilde işimizin her alanında Lite’ız.

MailerLite, abonelerinizi arttırmanıza ve daha güçlü ilişkiler kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış en yeni e-posta pazarlama özelliklerini sunar. Sürükle ve bırak düzenleyicimiz ve pazarlama otomasyon özelliklerimiz dahil her şeyi denemek için ücretsiz bir hesaba kaydolun.

Ücretsiz Kaydol

NEDEN BIDIGITAL?

MailerLite Türkiye olarak Türkiye’deki müşterilerimize kaliteli ve verimli hizmetler sunuyoruz.

MailerLite Türkiye olarak sunduğumuz hizmetler arasında; platform ve panel tanıtımı, sisteme kayıt, hesap onayı alınması, müşteri listesinin yüklenmesi, listenin uygunluğunun kontrolü, KVKK göre izinlerin ayarlanması, web sitesi formlarının oluşturulması, pazarlama otomasyonu hazırlanması, CRM entegrasyonlarının yapılması, e-posta tasarım, eğitim ve danışmanlık gibi hizmetler sunuyoruz.

Türkçe olarak sınırlı telefon desteği ve 7/24 sınırsız e-posta desteği sağlıyoruz. 

MailerLite platformu hakkında online Türkçe bir sunum alabilirsiniz. MailerLite Türkiye olarak panel tanıtımı ve genel platform hakkında kısa bir sunum yapıyoruz. Aşağıdaki butonu kullanarak bir tarih belirleyebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin