Hizmetler

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

 

INBOUND PAZARLAMA

Inbound pazarlama, kendilerine uyarlanmış değerli içerik ve deneyimler yaratarak müşterileri çeken bir iş metodolojisidir. Giden pazarlama kitlenizi istemedikleri içerikle kesintiye uğratırken, inbound pazarlama aradıkları bağlantıları oluşturur ve zaten sahip oldukları sorunları çözer.

Daha fazlası
 

DİJİTAL PAZARLAMA OTOMASYONU

Dijital pazarlama otomasyonu, belirli pazarlama görevlerinin otomatik olarak tamamlanmasını tetikleyen önceden tanımlanmış koşullardan oluşan iş akışları oluşturmak için yazılımın kullanılması anlamına gelir. Zaman ve emek maliyetlerinden büyük tasarruf sağlar.

Daha fazlası

DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİSİ

Her müşteri için özel stratejiler ve çözümler geliştiriyoruz, pazar araştırması yapıyoruz. Müşterilerimizin işlerini derinlemesine tanımak ve anlamak için detaylı analizler gerçekleştiriyor ve işlerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz. Çalışmalarımız müşteri katılımını ve marka bilinirliğini arttırıyor.

 

RESPONSIVE WEB TASARIMI

Masaüstü ve mobil cihazlarda çalışan tasarımlar sunuyoruz. Tasarladığımız web siteleri, optimum performans ve kullanılabilirlik için ekran görüntüleme ortamına uyum sağlar. Duyarlı Web Tasarım sayfaları, web sitesi içeriğini yeniden boyutlandırır, küçültür, büyütür ve yeniden düzenler, böylece her ekranda harika görünür.

 

GOOGLE ADS & YANDEX.DIRECT

Google, Facebook, Instagram ve Bing’de tıklama başına ödeme reklamı ile alakalı web sitesi trafiğinizi, potansiyel müşterilerinizi ve satışlarınızı artırın. İşletmenizi arayan müşterilere ulaşın. Web siteniz için marka bilinirliği ve sonuçları oluşturun. Nitelikli potansiyel satışlar toplayın ve satışlarınızı artırın.

 

SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI

Daha güçlü bir marka oluşturun ve mesajınızı Sosyal Medya platformlarında artırın. Veri odaklı bir yaklaşım kullanıyoruz ve analitik ve pazar araştırması kullanıyoruz. Size dönüşüm izleme bilgileri içeren özelleştirilmiş raporlar sunuyoruz. Müşteri katılımını, etkileşimini ve müşteri tabanını artırın.

 

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Organik (ücretsiz) arama sonuçlarında görünürlüğünüzü artırın. Sıralamalarınızı yükseltin, trafiği artırın ve önemli anahtar kelimelerinizi ve kelime öbeklerinizi arayın. Bugün daha fazla müşteri katılımı elde etmek için alakalı web sitesi trafiği oluşturun.

BUGÜN İŞİNİZE KATKI SAĞLAYALIM