Hakkımızda

Inbound Dijital Pazarlama Ajansı

BiDIGITAL’İN HİKAYESİ

Bidigital, başarılı insanlar ve işletmelere dürüst, şeffaf ve bütçe dostu dijital pazarlama hizmetleri sunmayı amaçlayan bir ajanstır.
İşimize 2011 yılından bu yana farklı sektörlerdeki şirketlere ve kendi işini yapan kişilere hizmet veren serbest çalışanlar olarak başladık. Birçok başarılı proje yaptık ve mutlu müşterilere sahip olduk. 2018 yılında müşterilerimiz ve onların talepleri bizi serbest çalışanlardan profesyonel bir şirket dönüştürmeye itti ve Bidigital’i kurduk.

Bidigital’de her birimiz o zamandan beri, kendi tutku ve uzmanlığına sahip olan ama hepsi de daha cesur, daha büyük ve daha unutulmaz deneyimleri ustaca hazırlayarak müşterilerimizi ilk sıraya koyan bir vizyona sahip çeşitli dijital uzmanlar grubu haline geldi. HubSpot Türkiye çözüm ortaklığımız ise 2018 yılında başladı.


Bidigital yüksek kaliteli hizmetler sunmakla kalmaz, aynı zamanda bütçe dostudur. Eski serbest çalışanlar olarak dijital pazarlamaya büyük bir tutkumuz var. Bu yüzden hala kendimizi dinamik, açık fikirli ve eleştiriye açık hissediyoruz. Ama kesinlikle daha profesyonel olarak.

BAŞARIMIZIN SIRRI

Başarımızın sırrı, müşterilerimizle etkili iletişim kurmaktır. Her zaman işinizi içselleştirmeye çalışıyoruz ve sadece bu şekilde işinizi mükemmelleştireceğimize inanıyoruz.

ŞEFFAF: Hizmetlerimizin tüm aşamalarını şeffaflık ve dürüstlük ilkesine göre sürdürüyoruz.

SONUÇ ODAKLI: Sonuç odaklı çözümler sunuyoruz. İhtiyacınız olmayan hiçbir şey sunmamanızı garanti ediyoruz.

İLETİŞİM: Müşteri memnuniyetini her zaman önemsiyoruz. Bu yüzden en iyi iletişime hizmet etmeye çalışıyoruz.

BÜTÇE DOSTU: İşinizi ne kadar zor biliyoruz. Bu bağlamda, size en uygun maliyetlerle hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.

BiDIGITAL’DE KARİYER

BiDIGITAL, her biri kendine özgü bir tutkuya sahip, ancak hepsi de müşterilerimizi ilk sıraya koyan bir vizyona sahip çeşitli uzmanlardan oluşan bir gruptur.

Herkesin BiDIGITAL’de kendini evinde hissetmesini sağlamak için gösterdiğimiz çabayla gurur duyuyoruz. Ekiplerimizi, becerilerimizi ve dijital olan her şeye olan tutkumuzu büyütmemize yardımcı olacak insanlara her zaman kapımız açıktır. O insanlardan biri olabilir misin? Sizden haber almak isteriz.

Açık Pozisyonlar

İŞİNİZİ DİJİTALE TAŞIYALIM